«Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка медичних працівників в умовах пандемії COVID-19»

«Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка медичних працівників в умовах пандемії COVID-19»

Мета курсу: підвищення кваліфікації лікарів практичної охорони здоров’я особливостям роботи з населенням в умовах пандемії COVID-19 щодо організації допомоги у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Основний фокус освітньої програми:навчання лікарів практичної охорони здоров’я особливостям роботи з населенням в умовах пандемії COVID-19 щодо організації допомоги у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки на рівні закладу та просування психосоціального благополуччя та посилення здатності медичних працівників справлятися зі стресом.

Фахові компетентності: Здатність використовувати в практичній діяльності навички організації допомоги у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки на рівні закладу.

Тривалість навчання: 3 дні (30 академічних годин).

Питання, які будуть висвітлені під час проходження курсу:

1. Психосоціальні аспекти пандемії COVID-19.

2. Вплив пандемії на психічне здоров’я та психосоціальне благополуччя населення та медичних працівників.

3. Принципи та інтервенції щодо психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах пандемії COVID-19.

4. Стратегія з психічного здоров’я та психосоціального благополуччя в умовах надзвичайної ситуації.

5. Загальні рекомендації щодо управління стресом.

6. Спеціальні техніки управління стресом.

7. Ведення окремих станів та груп населення.

8. Перша психологічна допомога в умовах пандемії COVID-19.

9. Адаптування послуг до ситуації в умовах пандемії COVID-19, що змінюється, та повернення до нормального життя.

У зв’язку із ситуацією щодо захворюваності на вірус COVID-19 в країні та карантинними заходами, всі курси проводяться у дистанційній формі (онлайн навчання), за умови набору мінімальної кількості слухачів в групі (8 осіб).

Вартість навчання залежить від кількості слухачів в групі та складає: при кількості слухачів 8-11 осіб – 5100,00 грн.; при кількості слухачів 12-15 осіб – 4000,00 грн.; при кількості слухачів більш ніж 16 осіб – 3400,00 грн.

Після проходження навчання слухачі отримують сертифікат.

Програма курсу затверджена наказом Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка та відповідає наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» (зі змінами), згідно якому слухачам, які пройшли навчання, нараховується 20 балів безперервного професійного розвитку (тематичне навчання, фахові школи, семінари, майстер-класи тривалістю 2 дні та більше (п. 3.4 додатку 5 «Критерії нарахування балів безперервного професійного розвитку»), які входять до особистого освітнього портфоліо лікаря. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 16.10.2009 № 943 «Про запровадження у вищих навчальних закладах України Європейської кредитно-трансферної системи» слухачам, які пройшли навчання, нараховується відповідна кількість балів (кредитів) Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС).

Всі слухачі, які пройдуть навчання на базі Інституту психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка будуть мати певні переваги, а саме – отримати за кожен день навчання крім балів до особистого освітнього портфоліо лікаря, ще й бали (кредити) Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС).

Групи слухачів формуються на підставі заявок, які надсилаються на електронну пошту ipsycho.courses@ukr.net

Для проходження навчання слухачам необхідно надати наступні документи: копію 1-2 сторінок паспорту; копію диплому про закінчення вищого навчального закладу; копію діючого сертифікату лікаря-нарколога (лікаря-психіатра), а також заповнити облікову картку слухача (надсилається електронною поштою)

Можлива оплата навчання за власні кошти.

З організаційних питань прохання звертатися до керівника курсів Піменовій Наталії Василівни, тел. (044) 431-0423, моб. тел. (050) 610-0089.

Офіційний лист
з курсів
Шаблон заявки
(безготівковий)
Шаблон заявки
(власні кошти)