Нові курси підвищення кваліфікації для лікарів практичної охорони здоров’я «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка медичних працівників в умовах пандемії COVID-19»

Шановні колеги!

З 09 березня 2021 р. на базі Інституту психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка стартують нові курси підвищення кваліфікації (тематичного удосконалення) для лікарів практичної охорони здоров’я «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка медичних працівників в умовах пандемії COVID-19».

Програму розраховано на 30 академічних годин, термін навчання – 3 дні.

Програма сприяє поглибленню знань лікарів закладів охорони здоров’я щодо особливостей роботи з населенням в умовах пандемії COVID-19, організації допомоги у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки на рівні закладу, просування моделей психосоціального благополуччя та посилення здатності медичних працівників справлятися зі стресом, розробці механізмів роботи із психічного здоров’я та психосоціальної підтримки у закладі під час пандемії COVID-19.

За підсумками вивчення програми слухачі отримують навички використання у практичній діяльності моделей ведення пацієнтів, що потребують психоемоційної підтримки в умовах пандемії COVID-19, реагування та відновлення.

Детально ознайомитись із програмою можна за посиланням:

https://ipsycho.knu.ua/kursy-pidvyshhennya-kvalifikacziyi-psyhichne-zdorovya-ta-psyhosoczialna-pidtrymka-medychnyh-praczivnykiv-v-umovah-pandemiyi-covid-19/

13.03.2021
X