Підписано договір про виконання наукового дослідження за рахунок грантової підтримки між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним фондом досліджень України

23 квітня 2021 р. підписано договір про виконання наукового дослідження за рахунок грантової підтримки № 8/01/0086 між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним фондом досліджень України.

Науково-дослідну роботу «Дослідити вплив пандемії COVID-19 на психічне здоров’я медичних працівників та розробити комплексну модель подолання її негативних наслідків з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій» присвячено розробці комплексної моделі подолання негативних наслідків впливу пандемії COVID-19 на психічне здоров’я медичних працівників з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.  Робота буде виконуватися на базі Інституту психіатрії.

Планується вивчити особливості психоемоційного стану медичних працівників в умовах пандемії COVID-19 та визначити фактори, що негативно впливають на стан їх психічного здоров’я. Інформація, що буде отримана, дозволить краще зрозуміти причини та механізми формування порушень психічного здоров’я медичних працівників в цих умовах та розробити комплексну модель подолання негативних наслідків пандемії COVID-19 з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для безпосереднього практичного використання.

На підставі отриманих даних будуть розроблені рекомендації щодо психолого-психіатричного менеджменту медичних працівників, що працюють в умовах пандемії, зокрема, шляхом безперервного доступу до спеціалізованої допомоги в умовах ізоляції та швидкому реагуванні, сфокусованому на індивідуальних потребах.

25.04.2021
X