Науковці Інституту психіатрії взяли участь у X-й міжнародній конференції «Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології»


23 вересня 2021 року науковці Інституту психіатрії взяли участь у X-й міжнародній конференції «Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології». Конференцію організовано Навчально-науковим центром радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національною академією медичних наук України, Всеукраїнським об’єднанням медичних фізиків та інженерів (ВОМФІ). В зв’язку із карантинними заходами, конференція проходила в онлайн-режимі, з використанням сучасних телекомунікаційних сервісів.

Під час конференції

Площадкою для доповідей та дискусій співробітників Інституту психіатрії став спеціалізований вебінар «Вплив пандемії COVID-19 на психічне здоров’я медичних працівників», якій проходив 23.09.2021 р. з 14:00 до 16:30. Модераторкою вебінару була директорка Інституту психіатрії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ірина Пінчук. Після заслуховування доповідей відбулась дискусія та відповіді на запитання. З програмою конференції та вебінару можна ознайомитись за посиланням.
04.03.2022
X