7th Early Carrier Mental Health Specialists and Students Course30.08-01.09.2023 р. в Кракові, Польща відбувся 7-й курс з навичок дослідження та лідерства для спеціалістів із психічного здоров’я та студентів (7th Early Carrier Mental Health Specialists and Students Course). Цей курс проводиться у цьому році вже вдруге.

На цей курс було запрошено 22 із 32 учасників, які подали заявку, з різних куточків України (м. Київ, Львівська, Івано-Франківська, Луцька, Полтавська, Київська Вінницька областей, а також з різних організацій (університетів, соматичних та психіатричних лікарень, приватних структур). До курсу були залучені молоді українські науковці, які через війну зараз навчаються в закладах Німеччини, Австрії, Литви, Естонії та Польщі.

Цей курс відбувся за фінансової підтримки Університету Осло, Норвегія та завядки співпраці з Норвезькою та Польською психіатричними асоціаціями. Майже всі наші курси були підтримані Всесвітньою психіатричною асоціацією та її Президентом професором Афзалом Джаведом. Висловлюємо глибоку вдячність професору Інгрід Агарц, доктору Енн Ферден, професору Ларсу Лієну, професору Домініці Дудек за підтримку.

Ми раді повідомити, що 7-й курс з навичок дослідження та лідерства для спеціалістів із психічного здоров’я та студентів вперше був акредитований Європейською радою з акредитації безперервної медичної освіти (UEMS/EACCME) і отримав 13 кредитних балів.

Висловлюємо вдячність всім нашим викладачам, які поділилися своїми знаннями та досвідом. Особлива подяка нашим постійним викладачам: професору Норберту Скокаускасу (Норвегія) та професору Беннету Левенталю (США).

Життя триває. Плануємо 8-й курс!

24.10.2023
X