«Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка медичних працівників в умовах пандемії COVID-19»
Мета курсу: підвищення кваліфікації лікарів практичної охорони здоров’я особливостям роботи з населенням в умовах пандемії COVID-19 щодо організації допомоги у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
Основний фокус освітньої програми:навчання лікарів практичної охорони здоров’я особливостям роботи з населенням в умовах пандемії COVID-19 щодо організації допомоги у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки на рівні закладу та просування психосоціального благополуччя та посилення здатності медичних працівників справлятися зі стресом.
Фахові компетентності: Здатність використовувати в практичній діяльності навички організації допомоги у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки на рівні закладу.
Тривалість навчання: 3 дні (30 академічних годин).
Питання, які будуть висвітлені під час проходження курсу:
1. Психосоціальні аспекти пандемії COVID-19.
2. Вплив пандемії на психічне здоров’я та психосоціальне благополуччя населення та медичних працівників.
3. Принципи та інтервенції щодо психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах пандемії COVID-19.
4. Стратегія з психічного здоров’я та психосоціального благополуччя в умовах надзвичайної ситуації.
5. Загальні рекомендації щодо управління стресом.
6. Спеціальні техніки управління стресом.
7. Ведення окремих станів та груп населення.
8. Перша психологічна допомога в умовах пандемії COVID-19.
9. Адаптування послуг до ситуації в умовах пандемії COVID-19, що змінюється, та повернення до нормального життя.
У зв’язку з воєнним станом в країні, всі курси проводяться у дистанційній формі (онлайн навчання), за умови набору мінімальної кількості слухачів.
Вартість навчання залежить від кількості осіб в групі і у 2024 році складає: при кількості слухачів 8-11 осіб – 5700,00 грн.; 12-15 осіб – 4600,00 грн.; 16 і більше осіб – 4200,00 грн. Мінімальна кількість слухачів в групі – 8 осіб.
Після проходження навчання слухачі отримують сертифікат.
Програма курсу затверджена наказом Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка та відповідає наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» (зі змінами), згідно якому слухачам, які пройшли навчання, нараховується 20 балів безперервного професійного розвитку (тематичне навчання, фахові школи, семінари, майстер-класи тривалістю 2 дні та більше (п. 3.4 додатку 5 «Критерії нарахування балів безперервного професійного розвитку»), які входять до особистого освітнього портфоліо лікаря.
Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 16.10.2009 № 943 «Про запровадження у вищих навчальних закладах України Європейської кредитно-трансферної системи» слухачам, які пройшли навчання, нараховується відповідна кількість балів (1,0 кредит) Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС).
Групи слухачів формуються на підставі заявок, які надсилаються на електронну пошту ipsycho.courses@ukr.net
Для проходження навчання слухачам необхідно надати наступні документи: копію 1-2 сторінок паспорту; копію диплому про закінчення вищого навчального закладу; копію діючого сертифікату лікаря-нарколога (лікаря-психіатра), а також заповнити облікову картку слухача (надсилається електронною поштою)
Можлива оплата навчання за власні кошти.
З організаційних питань прохання звертатися до керівника курсів Піменовій Наталії Василівни, моб. тел. (050) 610-0089.
Офіційний листз курсів Шаблон заявки
(безготівковий) Шаблон заявки
(власні кошти)